A A A

ERASMUS + PROJEKTO „INOVATYVŪS DARBO SU NEĮGALIAISIAIS METODAI“ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ NAUDOJIMO KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS PALANGOJE

2023 m. birželio 12–16 d. vyko tarptautinio projekto „Inovatyvūs darbo metodai darbe su neįgaliaisiais“ susitikimas Palangoje, kuriame dalyvavo projekto partneriai iš Latvijos. Įgyvendinant projektą, jo dalyviams sudarytos sąlygos ugdytis ekologinę savimonę, aplinkosauginį sąmoningumą bei gamtamokslinę patirtį, aktyviai veikiant antrinių žaliavų naudojimo kūrybinėse dirbtuvėse. Per penkias dienas buvo pristatytos ir išbandytos įvairios meninio ugdymo bei edukacinės veiklos, kurių metų buvo galima sužinoti apie daugiau galimybių kaip tausoti aplinką, ir kaip pakartotinai panaudoti įvairias medžiagas, kuriant naujus produktus. Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras džiaugiasi prasmingai ir turiningai praleistu laiku kartu su bendraminčiais ir jau nekantriai laukia kitų susitikimų!

 

Erasmus+ Nr. 2021-1-LV01-KA210-ADU-000027405 „Inovatyvūs darbo su neįgaliaisiais metodai“

Finansuojama Europos Sąjungos lėšomis. Tačiau išreiškiamas požiūris ar nuomonė yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) požiūrį ar nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei EACEA negali būti laikoma už juos atsakinga.