A A A
22 gruodžio 30, Penktadienis 15:35

PASAKIŠKAS EGLUČIŲ MIESTELIS

Gruodis – jaudinantis šventės laukimo ir stebuklo nuojautos laikas. Prieššventinis laukimas, ateinančių metų vizijos, jaukumas, harmonija ir meilė – visa tai pinasi paskutiniajame metų mėnesyje, kuris mus palydi į nepaliaujamai artėjančius Naujuosius metus. Taigi, Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras juos pasitiko su džiugia bei šventine nuotaika, plačiomis šypsenomis bei geromis emocijomis!

Labai džiaugiamės, kad į Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro šventinę kalėdinę popietę atvyko Lietuvos Respublikos Seimo nario Eugenijus Sabutis padėjėja Audronė Bagdonavičienė, Jonavos rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Ūselienė, Jonavos rajono savivaldybės tarybos Sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Jonavos viltis“ tarybos pirmininkė Olga Traskauskienė. Dėkojame viešnioms už šiltus ir nuoširdžius žodžius, linkėjimus bei dovanas. Taip pat nuoširdžiai dėkojame mūsų viešniai Rosita Remenčiūtė, kuri padėjo mums kurti džiugią nuotaiką ir dovanojo visiems susirinkusiesiems nuostabias dainas.

Dar kartą ačiū visiems, kas buvote kartu, lai Jūsų širdys būna pripildytos gražiausiais jausmais ir apkabintos pačiais šilčiausiais žodžiais! Tegul išsipildo visos Jūsų mažos ir didelės svajonės! Gražių švenčių!