A A A
21 rugsėjo 13, Pirmadienis 11:59

AKTUALI INFORMACIJA ARTIMIESIEMS DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO

Informuojame, kad nuo 2021-09-13 įsigaliojo LRV 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimai.

Atsižvelgiant į minėto Nutarimo nuostatas, globos įstaigų gyventojų lankymas leidžiamas asmenims, atitinkantiems vieną iš nustatytų kriterijų (t. y. vieną iš kriterijų, kurie yra taikomi Galimybių pasui gauti):

  • Asmuo yra pasiskiepijęs viena iš COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinų pagal skiepijimo schemą.
  • Asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir:
  • diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, o nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 210 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas), arba
  • asmuo prieš mažiau nei 60 dienų yra gavęs teigiamą (kai nustatomi anti-S, anti-S1 arba anti-RBD IgG antikūnai prieš SARS-CoV-2) kiekybinio ar pusiau kiekybinio serologinio imunologinio tyrimo atsakymą, išskyrus atvejus, kai serologinis tyrimas atliekamas po skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina.
  • Asmeniui, kuriam atliktas COVID-19 tyrimas, nustatytas neigiamas rezultatas, – ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus SARS-CoV-2 PGR tyrimą.
  • Asmuo yra vaikas iki 16 metų.

Terminalinės būklės gyventojų lankymas leidžiamas ir asmenims, neatitinkantiems nustatytų kriterijų.

Planuojantys lankyti savo artimuosius, gyvenančius Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro struktūriniame padalinyje „Gyvenimo namai“, privalo telefonu iš anksto informuoti įstaigos administraciją apie atvykimo dieną ir laiką. Registracija dėl gyventojų lankymo vykdoma pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val., o penktadieniais nuo 8.00 val. iki 14.30 val. Telefono Nr.: (8 349) 60012 arba mob. telefonu Nr.: +370 64062212.

Prieš įeinant į įstaigą, privalu pasitikrinti temperatūrą, dėvėti kaukę, dezinfekuoti rankas ir kitais būdais kiek įmanoma sumažinti galimybes gyventojams ir darbuotojams užsikrėsti koronavirusu. Turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų ar kitų užkrečiamųjų ligų požymių, t. y. karščiuojantys, sloguojantys, kosintys ir t.t., įstaigose lankytis negali.