A A A
19 kovo 30, Šeštadienis 11:32

Tautų bendradarbiavimas – turiningas ir naudingas

Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centras kartu su partneriais iš Suomijos ir Latvijos įgyvendina Nordplus projektą „Save the World green“.

Š. m. kovo 18–22 dienomis Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centre lankėsi svečiai iš Latvijos ir Suomijos. Iš viso atvyko aštuoni asmenys, iš kurių du neįgalūs jaunuoliai, likusieji – darbuotojai. Ši savaitė buvo naudinga ir turininga tiek mūsų centro jaunuoliams, tiek svečiams: vyko kaniterapijos užsiėmimas, svečiai susipažino su Jonavos miestu ir jo istorija, apsilankė sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijoje „Jonavos viltis“, lankėsi Lietuvos zoologijos sode, grožėjosi Kauno miesto architektūra.

Svečiai buvo įtraukti į užsiėmimus vykstančius veiklos centre: iš antrinių žaliavų gamino tautinės simbolikos papuošalus, Velykų dekoracijas. Be to, visi draugiškai kūrė mandalą, iš molio lipdė Velykinius kiaušinius.

Paskutinę svečiavimosi dieną visi vaišinosi jaunuolių keptu pyragu, žaidė žaidimus bei šoko diskotekoje. Džiaugiamės, kad viso apsilankymo metu nestigo gerų įspūdžių ir nuotaikos.