A A A
16 spalio 22, Šeštadienis 10:42

RUDENS KARŪNA ŽEMEI

Ruduo - tai pats nepastoviausias savo orais ir nuotaikomis metas, jis turtingiausias gamtos spalvomis, vaizdais bei derliaus gausa. Tai metas, kuomet medžių lapai dabinasi ryškiomis spalvomis, o gamtos sukurtas kraštovaizdis gali sužavėti kiekvieną.   

Šią savaitę Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro bendruomenė pakvietė visus į šventę bei kūrybinių darbų parodą „Rudens karūna žemei“. Šventės svečiai turėjo galimybę išvysti nuotaikingą spektaklį ,,Pelenės istorija“, kur centro lankytojų suvaidinta linksma pasakos interpretacija suteikė visiems daug džiugių ir nepakartojamų akimirkų. Kiek vėliau renginio svečiai buvo pakviesti pasigėrėti neįgaliųjų veiklos centro gyventojo tapytais paveikslais.

Šventės metu buvo pristatyta ir kūrybinių rudens darbų paroda, kurios tikslas - stebėti gamtos kitimą, jos grožį, pagerbti visas gyvosios gamtos formas, atkreipti dėmesį į žmonijos ir gamtos tamprų ryšį, įvertinant suteiktą džiaugsmą ir prasmę žmonių gyvenimui. Palaikydami akciją ,,Už saugią Lietuvą, už saugią Jonavą“, o tuo pačiu palaikydami ir tvarką gamtoje, Jonavos rajono neįgaliųjų veiklos centro lankytojai gamino įvairius darbelius, parodydami kaip kūrybiškai bei efektyviai galima panaudoti surūšiuotas atliekas.

Medija